אחסון אתרים וגיבוי תכנים בענן

המידע שלכם הוא מקור החיים לעסק – תנו לנו להגן עליו

אנו מספקים פתרונות מקצועים לגיבוי מידע ואחסון אתרי אינטרנט בשרת איכותי ומהיר. המידע שלכם חשוב לכם, הוא ללא ספק הבסיס שעליו מתקיים העסק שלכם ולא הייתם מעוניינים לאבד אותו. מאידך, הוא תופס לא מעט מקום על המכשירים המקומיים שלכם, ועומס אותם.

כדי להתמודד עם בעיות של קריסה אפשרית של המערכת שלכם מומלץ מאוד לגבות את המידע באופן שוטף. ולבחור בספק אחסון איכותי, מהיר ואמין.

אחסון אתרים

שירותי אחסון לאתר האינטרנט שלכם יאפשר לכם להנות מפתרון מקצועי שבאמצעותו תוכלו לדאוג לאירוח האתר שלכם על השרת שלנו.
שימו לב כי בחירת ספק השירות למטרת האחסון יכולה להיות קריטית עבור האתר שלכם. אתר המאוחסן על שרת איטי יכול לפגוע הן במהירות עליית דפי האתר שלכם, והן באפשרויות קידומו של האתר במנגנוני החיפוש של גוגל, מבלי קשר לאיכות התוכן שתעלו בו.

בנוסף אצלנו תוכלו להנות מהשירותים הבאים:

דומיין עבור האתר שלכם

כתובות ושירותי דוא"ל

אחסון בענן

גיבוי תכנים בענן

המידע שלכם חשוב לכם, הוא ללא ספק הבסיס שעליו מתקיים העסק שלכם ולא הייתם מעוניינים לאבד אותו בעד שום הון שבעולם. מאידך, הוא תופס לא מעט מקום על המכשירים המקומיים שלכם. לכן כדי להתמודד עם בעיות של קריסה אפשרית של המערכת שלכם עקב עומס יותר, הרס קבצים או אובדן שלהם מומלץ מאוד לגבות את המידע באופן שוטף.

איפה תאחסנו את המידע המגובה?

ברור שעל הענן. גיבוי על הענן יאפשר לכם לייבא אותם תוך זמן קצר בעת הצורך, ועדיין יחסוך לכם מקום על המכשירים המקומיים שלכם, כך שהזכרון בהם לא יגמר.
איחסון וגיבוי המידע שלכם על הענן יאפשר לכם אם כן לשחזר את המידע בקלות, כמו גם לשתף את המידע בעת הצורך באופן מהיר יחסית. אבל הכי חשוב הוא יאפשר לכם להתנהל בראש שקט מתוך ידיעה שהמידע שלכם מגובה תמיד.

צרו איתנו קשר

מתקדמים לענן

לקבלת ייעוץ והצעה בהתאמה אישית לצרכי העסק שלך