ענן מחשוב

ענן מחשוב הם למעשה שירותי מחשוב בהם יכול להשתמש כל אדם באמצעות מחש מרחוק. בשירותי מחשוב ענן, המשתמש מתחבר למחשב מרחוק דרך האינטרנט או דרך קו תקשורת ייעודי. באמצעות מחשב הענן המשתמשים יכולים לאחסן בקלות תמונות, מידע, שאר קבצים ואתרים תוך גישה נוחה לקבצים ולכל שירותי האינטרנט חבלי לרכוש משאבים ולנהל משאבים ומערכות מחשב. כולל בתוכו מגוון שירותים שיכולים לשפר ביצועים ולחסוך עלויות חודשיות ושנתיות לעסק שלך.

המשתמשים במחשוב ענן יכולים להיות ארגונים גדולים, ארגונים בינוניים וכן משתמשים פרטיים. הספק של שירותי הענן הינו חברה גדולה בעלת תשתיות מתאימת ויכולת לספק שירותים למספר רב של משתמשים ובכלל זה גם שירותי מחשוב לעסק בכל גודל.

כיצד ענן מחשוב עובד?

הענן הוא הפתרון היעיל ביותר עבור כל עסק וזאת משום שהוא מאפשר לכל שירותי המחשוב לעסק כמו אתרים, יישומים, וקבצים להיות מאוחסנים גם מחוץ לעסק וכך בעל העסק יכול לעבוד כל העת גם מהבית. הדבר מקל מכיוון שהוא מבטל את הצורך בחדרי שרתים, מזגנים, התקנת תוכנות ומומחי מחשוב בעסק. הענן יכול להיות מותאם לצרכיו הייחודיים של הלקוח ולשימושיו ובנוסף יכול לשמש גם לגיבוי קבצים, שיתוף קבצים, אחסון אתרים והרצה ופיתוח של אפליקציות.


באמצעות הענן, שירותי המחשוב לעסק הופכים לנוחים, קלים וידידותיים יותר למשתמש.

יצירת קשר

phone black   077-4060885